CATERING WITAMINKA

DLA ŻŁOBKÓW

Dieta przygotowywana dla maluchów w żłobkach opiera się na aktualnych normach żywienia opracowywanych przez Instytut Matki i Dziecka.

Jadłospis układany przez dietetyka pozwala zapewnić dzieciom wszystkie potrzebne do rozwoju składniki odżywcze, pamiętając o ich potrzebach i preferencjach żywieniowych.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Zawsze na czas

DOSTAWA

Czas, szczególnie w branży gastronomicznej, jest na wagę złota. Nasze posiłki dostarczamy w specjalnych naczyniach, codziennie o ustalonych godzinach według wypracowanego harmonogramu. Dysponujemy również własną flotą pojazdów przystosowaną do przewozu żywności.

O NAS
Najwyżśza

JAKOŚĆ

Współpracujemy z profesjonalnym zespołem składającym się z kucharzy, dietetyka, pomocy kuchennej i ekspertów od logistyki. Spełniamy wszelkie wymogi stawiane przez Sanepid oraz zasady BHP, a dieta, którą oferujemy jest zbilansowana oraz bogata w regionalne, pełnowartościowe składniki.

DLACZEGO WARTO?
Zróżnicowany

JADŁOSPIS

Menu układane jest przez profesjonalnego dietetyka w oparciu o sprawdzone systemy żywienia. Do przygotowania jadłospisu wykorzystujemy wyłącznie świeże produkty najwyższej jakości. Posiłki składają się z niezbędnych do prawidłowego rozwoju dziecka witamin i minerałów.

POBIERZ

Witaminka S.C
Os. Dąbrowszczaków 8 /18 
62-020 • Swarzędz

biuro@catering-witaminka.pl
661 468 059

 Dla żłobków
Dla przedszkoli
Dla szkół