CATERING WITAMINKA

DLACZEGO WARTO?

Troszczymy się o rozwój intelektualny i fizyczny każdego malucha. Dbamy o odkrywanie nowych kubków smakowych i poszerzanie zmysłowych horyzontów.

Jesteśmy wrażliwi na potrzeby i dobre samopoczucie małego człowieka, dostarczając zdrowe posiłki i zapewniając pociechę z jedzenia.

CATERING WITAMINKA

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Nasze doświadczenie, profesjonalizm i zamiłowanie do zdrowego trybu życia pozwalają przygotowywać zbilansowane, pełne wartości odżywczych posiłki, a także dostarczać je najmłodszym w żłobkach, przedszkolach i szkołach w powiecie poznańskim.

rekomendacje

CO O NAS MÓWIĄ?

Pasją do gotowania i zbilansowanej diety catering Witaminka dzieli się z dziesiątkami placówek oświatowych, uwzględniając potrzeby i preferencje najmłodszych. To, co wyróżnia nas na rynku to bez wątpienia duża różnorodność smaków i pyszne urozmaicenia. Głosy naszych Partnerów utwierdzają nas w tym, że zdrowie i jakość mogą iść w parze ze smakiem!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

NASZE STANDARDY

Jesteśmy miłośnikami zdrowego trybu życia, każdego dnia pomagamy dzieciom odkrywać nowe smaki i uświadamiamy, że odpowiednie odżywianie może być prawdziwą kulinarną przygodą.

Naszym priorytetem jest utrzymywanie najwyższego poziomu świadczonych usług gastronomicznych.

CATERING DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

ZAMAWIAJ WYGODNIE

W celu udoskonalenia zarządzania zamówieniami i obsługą wdrożyliśmy szereg procesów, dzięki którym zamówisz nasze posiłki zamówisz szybko i wygodnie.

Oferta

Witaminka S.C
Os. Dąbrowszczaków 8 /18 
62-020 • Swarzędz

biuro@catering-witaminka.pl
661 468 059

 Dla żłobków
Dla przedszkoli
Dla szkół