POZNAJ NAS

CATERING DLA DZIECI

Witaminka powstała z pasji do gotowania i żywienia najmłodszych. Jesteśmy miłośnikami zdrowego trybu życia. Każdego dnia udowadniamy, że odpowiednie żywienie może być prawdziwą kulinarną przygodą! 

Naszym priorytetem jest utrzymywanie najwyższego poziomu świadczonych usług gastronomicznych dla najmłodszych.

DLACZEGO WARTO?
ZDROWIE & PASJA

NASZA HISTORIA

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby nasze posiłki były pełnowartościowe, a wykorzystywane składniki – najwyższej jakości. To proste założenie, które od początku leżało u podstaw funkcjonowania “Kuchni Przedszkolnej” doprowadziło nas do momentu w którym znajdujemy się dziś – obsługując codzienne dostawy posiłków do kilkudziesięciu placówek edukacyjnych.

Chęć rozwoju i umocnienia pozycji rynkowej wymagała od nas weryfikacji naszej dotychczasowej tożsamości wizerunkowej. Dzięki nowej identyfikacji realizowanie założeń biznesowych będzie prostsze, spektrum oferowanych usług czytelniejsze, a grono klientów szersze. 

Dlatego od III 2023 witamy się z Wami ponownie – już jako Witaminka

NASZA MISJA

POCIECHA Z  ŻYWIENIA

Troszczymy się o rozwój intelektualny i fizyczny każdego malucha, zapewniając mu zdrowe, pyszne i zbilansowane posiłki. Dbamy o odkrywanie nowych kubków smakowych, przygotowując dania bogate w witaminy i minerały.

Czerpiemy pociechę z żywienia i chcemy dzielić się nią z najmłodszymi, którzy dopiero uczą się zdrowych, jedzeniowych nawyków.

zapytaj o ofertę

Witaminka S.C
Os. Dąbrowszczaków 8 /18 
62-020 • Swarzędz

biuro@catering-witaminka.pl
661 468 059

 Dla żłobków
Dla przedszkoli
Dla szkół